Vycházkové oděvy + stan pro zajištění sportovních a společenských aktivit SDH Veřovice - dotace MSK 2023

Díky dotačnímu projektu MSK na podporu sboru dobrovolných hasičů v roce 2023, bylo možné zakoupit vycházkové oděvy + stan pro zajištění sportovních a společenských aktivit SDH Veřovice. Konkrétně se jednalo o pořízení stanu 3x6 metrů s potiskem a závažím, který bude využíván při technickém zajištění pořádaných soutěží i společenských aktivit, které SDH Veřovice organizuje. Dále byly díky dotaci zakoupeny členům SDH Veřovice – mužům: vycházkové oděvy, košile, polokošile, kravaty, brigadýrky a ženám: šaty, polokošile, klobouky, šátky. Tyto oděvy slouží pro reprezentování sboru při společenských a kulturních aktivitách, které SDH Veřovice pořádá, ale také jako oděv rozhodčích při účasti na soutěžích okresní, krajské i republikové úrovně SH ČMS. Dále budou využívány jako společenský oděv při účasti na výročních jednání sborů SDH okresu Nový Jičín i v rámci SDH Moravskoslezského kraje.