Den otevřených dveří hasičského domu pro děti základní a mateřské školy - 27. 9. 2013

V pátek 27. září proběhl v hasičském domě nábor malých hasičů. Náboru se zúčastnila Mateřská škola a první tři třídy ze základní školy Veřovice. Pro děti jsme nachystali ukázku techniky, při níž si mohly zastříkat z proudnice, prohlédnout si vybavení místní cisterny CAS 32 T 148 a dopravního automobilu Renault, které slouží především pro přepravu hasičských družstev. Dále byla pro děti nachystaná ukázka celkového vybavení hasičského domu, při které si mohly odzkoušet hasičskou výstroj, kterou vlastníme. Největší radost dětem udělalo zkoušení zásahových přileb. V neposlední řadě na děti čekala ukázka fotografií ze soutěží mladých hasičů a jejich dosavadně získané ceny a poháry.